معلم کارآمد،کلاس پویا

توسعه حرفه ای معلم، راه درمان سیستم آموزشی کشور

معلم کارآمد،کلاس پویا

توسعه حرفه ای معلم، راه درمان سیستم آموزشی کشور

معلم کارآمد،کلاس پویا
مـعلـمـان خـوب، خـود نیز شـاگـردانـی متعهدند. در جامعه دانایی محور، سازمان آموزش‌وپرورش در کنار انتقال محتوا به دانش آموزان، خود نیز می‌آموزد و کارگزاران امر آموزش را نیز توسعه می‌بخشد. توسعه حرفه‌ای جایگاه معلمی، تنها راه درمان سیستم آموزشی کشور است. معلمان خلّاق همیشه در کنار آموزش، به پژوهش و یادگیری محتوای جدید می‌پردازند تا تدریس خود را اثربخش سازند. امید است در این وبلاگ، با هدف بهبود فرآیند آموزش و یادگیری، در جهت توسعه حرفه‌ای جایگاه معلمان قدمی برداشته شود.
مدیریت تارنما: امین جوانمرد-تالش
رایانامه: Aminj313@yahoo.com

دنبال کنندگان ۲ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

تاییدیه درگاه پرداخت

فروشگاه امین فایل

کیوآرکد وبلاگ


با اسکن این کیوآرکد، می توانید به راحتی به محتوای وبلاگ از طریق تلفن همراه و تبلت دسترسی یابید.
مقام معظم رهبری

شما معلمان و مربیان و نسل جوان هستید که فردا را می‌سازید و استکبار جهانی را مأیوس می‌کنید و نقطهٔ امید روشن را ... در دل مستضعفان عالم زنده نگه می‌دارید.
نشان سال 1397
سرزمین تالشاسناد مهم سیستم تعلیم و تربیت ایران
آخرین نظرات

حجاب به عفاف ربطی ندارد؟

پنجشنبه, ۶ فروردين ۱۳۹۴، ۱۰:۲۵ ق.ظ
حجاب به عفاف ربطی ندارد؟

 

سلام و عرض ادب؛

یادم می آید روزی در شبکه ی اجتماعی افسران،جمله ای از قول یکی از دولت مردان بدین صورت مطرح شده بود:"عفاف از حجاب جدا است.ممکن است خانمی که حجاب خوبی ندارد،عفاف داشته باشد."

از آن پس این جمله باعث شد تحقیقی مفصل در مورد همین حجاب و عفاف انجام بدم و تشکر میکنم از این فرد که این جمله رو مطرح کردند و منجر به تحقیق ما شدند! ولی این جمله حقیقتاً نادرست هست.

عفاف،یک باور قلبی ست. حیا یک گوهر است.عفت یک حالت روحی ست. خب یکی این عناوین را قبول دارد،چطور میخواهد به مردم بفهماند که من حیا دارم؟خب از طریق عمل...

در جلسات،سخنرانی کنم و بگویم که نباید با جنس مخالف رابطه دوستی برقرار کرد ولی در عمل خلاف این را نشان دهم. این صحیح است؟

آن دختر و خانمی که می گوید من حیا دارم،عفاف دارم. خب در ظاهر هم نشان دهد.در ضمن منظور ما از حجاب، چادر نیست. حجاب یک مایل هست و چادر برترین نوع حجاب هست. همین که لباس چسبناک و تحریک کننده نپوشد،آرایش گوناگون! انجام ندهد خوب نوعی دلیل بر حیا داشتن و جلوه ی ظاهری عفاف هست. ولی خب بالاتر از همه ی حجاب ها، چادر هست.چادر کامل ترین نوع حجاب هست. ولی متاسفانه مدتی ست که مشاهده می شود انواع اقسام چادر ها! با اسم های لبنانی،اسرائیلی ....به بازار آمده که گویا مضراتشون بالاتر از فوایدشون هست که در جای خود نیاز به تأمل بیشتر می باشد.

به هر حال، از کوزه همان برون تراود که در اوست...

موفق و پیروز باشید.

امین جوانمرد

کيو آر کد مطلب جهت استفاده در اندرويد
حجاب به عفاف ربطی ندارد؟
دريافت برنامه هاي رمزينه خوان براي انواع سيستم عامل هاي تلفن همراه و تبلت
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۴/۰۱/۰۶
امین جوانمرد تعداد بازدید: ۳۴۲

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

مترجم سایت

پشتیبانی

ابزار هدایت به بالای صفحه