معلم کارآمد،کلاس پویا

توسعه حرفه ای معلم، راه درمان سیستم آموزشی کشور

معلم کارآمد،کلاس پویا

توسعه حرفه ای معلم، راه درمان سیستم آموزشی کشور

معلم کارآمد،کلاس پویا
مـعلـمـان خـوب، خـود نیز شـاگـردانـی متعهدند. در جامعه دانایی محور، سازمان آموزش‌وپرورش در کنار انتقال محتوا به دانش آموزان، خود نیز می‌آموزد و کارگزاران امر آموزش را نیز توسعه می‌بخشد. توسعه حرفه‌ای جایگاه معلمی، تنها راه درمان سیستم آموزشی کشور است. معلمان خلّاق همیشه در کنار آموزش، به پژوهش و یادگیری محتوای جدید می‌پردازند تا تدریس خود را اثربخش سازند. امید است در این وبلاگ، با هدف بهبود فرآیند آموزش و یادگیری، در جهت توسعه حرفه‌ای جایگاه معلمان قدمی برداشته شود.
مدیریت تارنما: امین جوانمرد-تالش
رایانامه: Aminj313@yahoo.com

دنبال کنندگان ۲ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

تاییدیه درگاه پرداخت

فروشگاه امین فایل

کیوآرکد وبلاگ


با اسکن این کیوآرکد، می توانید به راحتی به محتوای وبلاگ از طریق تلفن همراه و تبلت دسترسی یابید.
مقام معظم رهبری

شما معلمان و مربیان و نسل جوان هستید که فردا را می‌سازید و استکبار جهانی را مأیوس می‌کنید و نقطهٔ امید روشن را ... در دل مستضعفان عالم زنده نگه می‌دارید.
نشان سال 1397
سرزمین تالشاسناد مهم سیستم تعلیم و تربیت ایران
آخرین نظرات

بالون‌های اینترنتی گوگل آماده پرتاب است

پنجشنبه, ۷ آبان ۱۳۹۴، ۰۶:۴۷ ب.ظ

بالون‌های اینترنتی شرکت گوگل آماده پرتاب است تا ارتباط اینترنتی را در دسترس تعداد بیشتری از مردم جهان قرار دهد.

در این مرحله از اجرای طرح پرتاب بالون‌های اینترنتی، تعدادی بالون در لایه استراتوسفر جو زمین بالای بخشی از کشور اندونزی قرار خواهد گرفت و به ساکنان این منطقه امکان خواهد داد از ارتباط اینترنتی برخوردار شوند.

حدود دویست و پنجاه میلیون نفر در هفده هزار جزیره اندونزی زندگی می‌کنند و تخمین زده می‌شود که تنها ۴۲ میلیون تن از آنان می‌توانند به اینترنت وصل شوند.

در "طرح لون" گوگل، مجموعه‌ای از بالون‌ها در ارتفاع شصت هزار پایی (هجده هزار متری) بالای زمین، علایم پرسرعت اینترنتی را مخابره می‌کنند.

هزینه این طرح از عواید تبلیغات تجاری در گوگل تامین می‌شده اما اخیرا مدیریت آن به یک بخش مستقل با نام "اکس" منتقل شده که در اختیار "شرکت آلفابت" متعلق به گوگل است.

هدف نهایی از این طرح قرار دادن ارتباط اینترنتی در دسترس حدود یکصد میلیون نفر از کسانی است که در حال حاضر تحت پوشش ماهواره‌ای برای استفاده از ارتباط اینترنتی لازم قرار ندارند.

طرح لون هنوز در مرحله آزمایشی قرار داد و مشخص نیست که فروش ارتباط اینترنتی به خانوارهای تحت پوشش مجموعه بالون‌ها در چه زمانی آغاز خواهد شد. انتظار می‌رود که ارتباط اینترنتی از طریق سرویس دهندگان در اندونزی فروخته شود. در این کشور، تعداد شماره تلفن همراه به ۳۱۹ میلیون می‌رسد که از تعداد جمعیت هم بیشتر است اما اکثر آنها به دلیل هزینه گزاف یا نبود امکانات فنی، به اینترنت وصل نیستند.

این طرح پیش از این در نیوزیلند، استرالیا و نقاط دورافتاده کالیفرنیا و برزیل آزمایش شده اما وسعت جغرافیایی و گستردگی جزایر اندونزی به مرحله جدید از این طرح اهمیت بیشتری داده است.

151029143809_google_internet_balloons_624_alt_persian

کيو آر کد مطلب جهت استفاده در اندرويد
بالون‌های اینترنتی گوگل آماده پرتاب است
دريافت برنامه هاي رمزينه خوان براي انواع سيستم عامل هاي تلفن همراه و تبلت
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۴/۰۸/۰۷
امین جوانمرد تعداد بازدید: ۲۶۸

بالون‌های اینترنتی گوگل آماده پرتاب ا

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

مترجم سایت

پشتیبانی

ابزار هدایت به بالای صفحه